apie mus

UAB „Remautlita“ buvo įkurta 1991 metais kaip privati įmonė. Įmonės veiklos pradžią galima apibūdinti kaip automobilių atsarginių dalių rinkos tyrimus, analizavimą ir padėties įvertinimą. Pradinis prekių tiekimas buvo iš Lenkijos firmos „Plast Met”, o pačios pirmosios atsarginės detalės, kurias Remautlita importavo į Lietuvą, buvo rusiškiems automobiliams.
Nuo pat UAB „Remautlita” įsteigimo dienos bendrovei sėkmingai vadovauja, šiandienai vienas iš pagrindinių akcininkų – Ramūnas Mykolaitis. Jo idėjos ir jų tikslingas įgyvendinimas bei kvalifikuotų darbuotojų pastangos leido pasiekti dabartinį verslo lygį. Šiandien UAB „Remautlita” yra viena iš penkių stambiausių kėbulo detalių prekybos įmonių Lietuvoje.

Nuo pat 1991 metų ir iki šių dienų UAB „Remautlita” veikla kryptingai orientuojama į pastovų prekybos kokybės gerinimą automobilių atsarginių detalių pardavime. Nuo 1992 m. UAB „Remautlita” įgyvendino savo idėją – sukūrė mažmeninės ir didmeninės prekybos tinklą. Šis tinklas apima strateginius Vilniaus ir Kauno miestus. Kriterijai paprasti – pardavinėti automobilių atsargines detales kuo arčiau autoservisų bei dirbtuvių, kad būtų patogiau ir automobilių savininkams ir mechanikams, remontuojantiems automobilius. Pagrindiniai mūsų tiekėjai yra Danijos gamintojai, tačiau nemažą prekybos dalį sudaro Taivano, Kinijos, Italijos gamybos automobilių kėbulo detalės. Šiuo metu prekių asortimentą sudaro daugiau kaip 20 000 detalių pavadinimų. UAB „Remautlita“ bendradarbiauja su daugiau kaip 400 automobilių verslu užsiimančių įmonių. Aiški firmos vystymo vizija, vengimas naudotis skolinimosi bei patalpų nuomos paslaugomis, kokybiškas darbas leido pasiekti 3000000Lt apyvartą. Siūlomų detalių asortimentas dėsningai ir pastoviai didinamas.

Mūsų ateities planuose: padidinti atsarginių detalių pardavimą, naujų parduotuvių atidarymas, naujų technologijų įdiegimas prekybos srityje, bendradarbiavimas su naujais gamintojais, darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, pagalba visiems mūsų klientams vystant jų verslą bei bendradarbiavimą.

UAB „Remautlita“  – nuoširdaus ir kokybiško bendradarbiavimo garantija, aukštas profesionalumo lygis, vystant sąžiningą bei atvirą verslą.

Pagarbiai,

direktorius Ramūnas Mykolaitis